Haber Detayı
16 Ocak 2020 - Perşembe 13:22
 
CHP Çayırova ile Gebze'nin il meselesini konuştular
CHP Çayırova İlçe Başkanı Cihan Soyluçiçek ve yönetimi ile CHP Çayırova Belediyesi Meclis Üyeleri, Gebze Ticaret Odası Başkanı Nail Çiler'i makamında ziyaret etti.
GÜNDEM Haberi
CHP Çayırova ile Gebze'nin il meselesini konuştular

Oda binasında gerçekleşen ziyarette GTO Başkanı Çiler, GTO’nun çalışmaları hakkında bilgi vererek yapılan ziyaretten dolayı CHP Çayırova İlçe Başkanı Soyluçicek ve beraberindekilere teşekkür etti.

Oldukça güzel ve renkli görüntülere sahne olan ziyarette Gebze ve Çayırova gündemi konuşulurken GTO Başkanı Nail Çiler, “Çok teşekkür ediyorum, herkesin ayaklarına sağlık, ziyaretten ötürü çok memnun ve mutlu oldum” ifadesini kullandı.ÇAYIROVA’NIN DEĞİŞİMİ İÇİN HAZIRIZ
Ziyarette Gebze Ticaret Odası’nın Gebze’nin önemli bir kurumu olduğunu belirten CHP Çayırova İlçe Başkanı Cihan Soyluçicek, “Gebze Ticaret Odası ile her zaman işbirliği içinde olacağız. Ticaret erbabı ve esnafın sorunlarına çözüm noktasında CHP olarak her zaman katkı sunmaya hazırız. Gerek Gebze’nin il olması büyük çaba sarf eden gerekse ilçelerin gelişmesi yönünde Gebze Ticaret Odası en büyük STK olarak öncü rol oynuyor. Biz başta Çayırova’mızın daha sonra ise diğer ilçelerimizin gelişmesi için gerekli desteği sağlayacağız” dedi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: CHP, Çayırova, ile, Gebze'nin, il, meselesini, konuştular,
Yorumlar
Haber Yazılımı