window.dataLayer = window.dataLayer || []; function gtag(){dataLayer.push(arguments);} g
Haber Detayı
08 Eylül 2019 - Pazar 11:20
 
Başkan Şayir, Zabıta Haftası’nı kutladı
Zabıta Teşkilatı'nın kuruluşun yıl dönümü olan "1-7 Eylül Zabıta Haftası" kapsamında Dilovası Belediye Başkanı Hamza Şayir, Zabıta Müdürü Cengiz Taşdemir ve teşkilat mensuplarını ziyaret etti.
SİYASET Haberi
Başkan Şayir, Zabıta Haftası’nı kutladı

Ziyarette zabıta personeli ile sohbet eden Başkan Şayir, “Zabıta birimlerimiz belediyelerin önemli birimlerinden biri. Zabıta Teşkilatının kuruluşunun 192’inci yıldönümünü ve ülkemizde görev yapan tüm zabıtaların da haftalarını kutluyorum.

HEPİMİZ ÖZVERİ İLE ÇALIŞACAĞIZ

Zabıtalarımız, 7/24 esasına göre mesai merfumu gözetmeksiniz fedakarca görev yapmaktadır. İşinizi severek yapıyorsunuz. Belediye olarak bizlerin ana görevi, insanların mutlu bir ilçede yaşamalarına yardımcı olmak. Allah dirliğimizi ve birliğimizi bozmasın. Rabbim bizlere güzel hizmetler ettirmeyi nasip etsin. Personelimizle birlikte yeni dönemde güzel işlere imza atacağımıza inancımız tam. Hepimiz özveri ile çalışacağız.” ifadelerini kullandı. Başkan Şayir, konuşmasının ardından Zabıta Müdürü Cengiz Taşdemir’e çicek takdim etti.

TAŞDEMİR TEŞEKKÜR ETTİ

Desteklerinden dolayı teşekkür eden Zabıta Müdürü Taşdemir "Bizlere verdiğiniz destek ile görevimizi en iyi şekilde yapmaya devam ediyoruz. Dilovamız için gece gündüz demeden her daim görevimizin başındayız" dedi.

zabita-haftasi-(5).jpgzabita-haftasi-(4).jpg

Kaynak: Editör:
Etiketler: Başkan, Şayir,, Zabıta, Haftası’nı, kutladı,
Yorumlar
Haber Yazılımı