Haber Detayı
30 Kasım 2019 - Cumartesi 12:26
 
Başkan Çakmak'tan Gebze Gençlik Merkezine ziyaret
Başkan Vekili Yaşar Çakmak gençlerin sosyal aktivitelerde bulunduğu Gençlik Merkezine ziyarette bulundu.
SPOR Haberi
Başkan Çakmak'tan  Gebze Gençlik Merkezine ziyaret

KOCAELİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ BAŞKAN VEKİLİ YAŞAR ÇAKMAK, GEBZE GENÇLİK MERKEZİ MÜDÜRÜ KÖKSAL TURAN’I ZİYARET ETTİ 

IMG_2221.JPG

Başkan Vekili Yaşar Çakmak gençlerin sosyal aktivitelerde bulunduğu Gençlik Merkezine ziyarette bulundu. Gebze Gençlik Merkezi Müdürü Koksal Turan ile Gençlik Merkezi atölyelerini gezdi. Köksal Turan, Kitap Okuma Halkaları, Zeka Oyunları, Kodlama Eğitimi, Üniversite Hazırlık Kursları, Serbest Zamanı Verimli Geçirme gibi Gönüllülük Faaliyetlerine kadar birçok alanda gerçekleştirdikleri etkinliklerden bahsetti.

11111111111111.jpg

Gençlik liderleriyle birlikle atölyelerde bulunan aktiviteler hakkında hoş sohbet ederken Türk Halk Oyunları ve Bağlama kursunda bulunan kursiyerleri ilgiyle izledi.  Çalışmalar sonrasında gençlere ileriki yaşamları için liyakat vurgusu yaptı. 

‘’GENÇLER YARININ GELECEĞİDİR’’ 

74278209_162422918476129_8388275857294098432_n.jpg

Başkan Vekil Yaşar Çakmak, Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Tahir Büyükakın ile ‘’Gençlere yönelik Spor, Kültür, Bilim ve Sanat çalışmalarımızda siz gençler için gereken çalışmaları sürdürüyoruz’’ dedi. Gençlerin her zaman yanındayız açıklamasının yanı sıra ‘’Gençler Yarının Geleceğidir’’ diye sözlerine ekleme yaptı. 

Gebze Gençlik Merkezi Müdürü Koksal Turan Vekil Çakmak’a ziyaretinden dolayı teşekkür ederek ‘’Gençlik Merkezinde gençlerin faaliyetlere katılmaları, değerleriyle buluşmaları bizleri mutlu ediyor’’ diye belirtti.

 
Kaynak: Editör:
Etiketler: Başkan, Çakmak'tan, , Gebze, Gençlik, Merkezine, ziyaret, ,
Yorumlar
Haber Yazılımı