Haber Detayı
17 Haziran 2018 - Pazar 13:24
 
AYAR VE EKİBİ BİR GÜN BİLE BOŞ DURMUYOR
Tam iki aydır 7/ 24 saat çalışarak çalmadık kapı sıkmadık el bırakmayan AK Parti Gebze İlçe Teşkilatı Ramazan Bayramında da boş durmadı. AK Parti Gebze İlçe Teşkilatı, üç günlük bayram tatilinde Gebze’yi karış karış gezerek bayramı vatandaşlarla birlikte geçirdi.
SİYASET Haberi
AYAR VE EKİBİ BİR GÜN BİLE BOŞ DURMUYOR

AYAR VE EKİBİ BİR GÜN BİLE BOŞ DURMUYOR

AK Parti Gebze İlçe Başkanı İrfan Ayar, bayram nedeniyle önce hasta ve yaşlıları daha sonra da esnafları ziyaret ederek bayramlarını tebrik etti.  Gebze’de vatandaşlar ile de bir araya gelen Ayar, Ramazan'ın manevi hazzını yaşadıktan sonra bayrama ulaşmanın sevincini yaşadıklarını belirterek, "Bu bayramın Müslüman dünyasına, Türk halkına ve Gebze’mize barış ve mutluluk getirmesini temenni ediyorum" dedi.

AYAR HAYIR DUASI ALDI

Hasta vatandaşların sağlık durumlarıyla yakından ilgilenen AK Parti Gebze İlçe Başkanı İrfan Ayar, hastalara moral vererek hayır duası aldı. Hasta yakınlarından da sağlık durumları hakkında bilgiler alan Ayar, ihtiyaçlarını da sorarak destek sözü verdi. Hastalar ve aileleri de İlçe Başkanı Ayar’a ilgisinden dolayı teşekkür ettiler.

 
Kaynak: Editör:
Etiketler: AYAR, VE, EKİBİ, BİR, GÜN, BİLE, BOŞ, DURMUYOR,
Yorumlar
Haber Yazılımı