Haber Detayı
13 Şubat 2020 - Perşembe 18:28
 
Asmalı Künefe ve Kahvaltı Dünyası açılıyor
Gebze’nin önemli isimlerinden Uğur Aslan, yeni bir mekan açmanın heyecanını yaşıyor. Asmalı Künefe ve Kahvaltı Dünyası isimli mekanda Gebzelilere hizmet verecek olan Aslan, Hacı Halil Mahallesindeki mekanın tanıtımını basın mensuplarına yaparken “Güzel bir mekan açmanın mutluluğunu yaşıyorum” şeklinde değerlendirdi.
GÜNDEM Haberi
Asmalı Künefe ve Kahvaltı Dünyası açılıyor

GEBZE BU TADI ÇOK SEVECEK 
Gebze’nin tanınmış isimlerinden Uğur Aslan, yeni bir mekanla karşımızda olacak. Cumartesi günü saat 15.00’te resmen açılacak olan Asmalı Künefe ve Kahvaltı Dünyası isimli mekanda Gebzelilere hizmet verecek olan mekanın tanıtımında basın mensuplarıyla bir araya gelen Aslan, “Güzel bir mekan oldu. Gebzelilerin seveceğini düşünüyorum. Künefe ve kahvaltıda iddialıyız. Üç künefe ustamızla hizmet vereceğiz, Gebzeliler bu mekanı sevecek, açılışa herkes davetli” şeklinde konuştu.

FARKLILIK KATALIM DEDİK 
Çocuk oyun alanları, modern mekan, güler yüzlü personel, yöresel kahvaltılık ürünler, ücretsiz otopark, bay bayan mescit ve daha pek çok seçenekle hizmet vereceklerini kaydeden Aslan, “Gebze’ye bir farklılık katalım dedik. Kahvaltılarımızı Gebzeliler sevecek. Künefe konusunda iddialıyız. Hatay Antakya'dan 3 künefe ustasını özel getirttik. Gebze güzel ve yeni bir mekana kavuşmuş oldu. Gururlu ve mutluyuz. Siz basın mensuplarıyla bir araya gelmek, mekanımızı tanıtmak, bir arada olmak ve kendimizi anlatmak istedim' dedi.

 
Kaynak: Editör:
Etiketler: Asmalı, Künefe, ve, Kahvaltı, Dünyası, açılıyor,
Yorumlar
Haber Yazılımı