Haber Detayı
09 Haziran 2018 - Cumartesi 10:49
 
Ak Kadınlar Dilovası'nda Ziyaretlere Devam Etti
AK Parti İl Kadın Kolları Başkanı Serpil Yılmaz, neredeyse her gün bir ilçeyi geziyor,
SİYASET Haberi
Ak Kadınlar Dilovası'nda Ziyaretlere Devam Etti

AK Parti İl Kadın Kolları Başkanı Serpil Yılmaz, neredeyse her gün bir ilçeyi geziyor, ilçe teşkilatı üyeleriyle birlikte ev toplantıları gerçekleştirerek, çeşitli ziyaretlerde bulunuyor. Serpil Yılmaz ve yönetimi, son olarak Dilovası’ndaydı. Dilovası’nda Orhangazi ve Mimar Sinan Mahallelerinde ev toplantıları gerçekleştiren Yılmaz, Sarı Şeyh Derneği’ni de ziyaret etti.

 

ÜZERİMİZE DÜŞENİ YAPACAĞIZ

İl Kadın Kolları Başkanı Serpil Yılmaz, daha sonra Dilovası ilçe Kadın Kolları tarafından Pazar alanında açtığı standı ziyaret etti. Burada vatandaşlarla sohbet eden ve destek isteyen Yılmaz, pazar esnafına da kolaylıklar diledi. Kadınlara 24 Haziran hakkında bilgiler aktaran Yılmaz, “Biz kadınlar olarak üzerimize düşeni yapacağız, oynanan oyunları bozacağız” dedi.

 

OYUMUZA SAHİP ÇIKMALIYIZ

“Ülkemiz üzerinde hain emelleri olanlara karşı güçlü durabilmek adına 24 Haziran dönüm noktası niteliğindedir” diyen Yılmaz, “Oyumuza sahip çıkmamız lazım. Sandığa gideceğiz. Halk Cumhurbaşkanımızı çok seviyor. Bunu sahalarda olduğumuz sürece gördük. Bugün meclis aritmetiği üzerinden planlar yapıyorlar. Halkımız büyük resme bakmayı biliyor” dedi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Ak, Kadınlar, Dilovası'nda, Ziyaretlere, Devam, Etti,
Yorumlar
Haber Yazılımı