Haber Detayı
11 Aralık 2019 - Çarşamba 11:38
 
AK Gençler İnsan Hakları ve Demokrasi gününü kutladı
AK Parti Gebze Gençlik kolları başkanı Ayhan Yılmaz ve yönetimi tarafından 10 Aralık İnsan Hakları ve Demokrasi günü için kent meydanında program düzenledi.
SİYASET Haberi
AK Gençler İnsan Hakları ve Demokrasi gününü kutladı

AK Parti Gebze Gençlik kolları tarafından düzenlenen programa AK Parti Kocaeli İl gençlik kolları Başkanı Emre Karaman'da katıldı. Programda konuşma yapan Başkan Yılmaz, ‘’Birlik beraberlik, insan hakları ve ülkemizde demokrasinin olduğuna değindi’’. Başkan Gün boyunca Gebze kent meydanın da kadınlar gül çocuklara ise, yüzlerine boyama ve balon dağıtacaklarını da belirtti.

‘’GEBZE AK PARTİ GENÇLİK KOLLARINA TEŞEKKÜR EDERİM’’
Günün anlam, ve önemi hakkında konuşan Emre Kahraman ise, ‘’AK Parti bu günü unutmayıp bu programı düzenledikleri için teşekkür ederim. İnsan hakları iyince en önemlisi ecdadımız ,atalarımız mazluma yardım eder, yanında olur’’ Recep Tayyip Erdoğan mazlumun ,zulüm gören ülkelerin yanında. Daha güzel ülke için siyasi görüş , din ,dil, ırk ayırmadan yanlarında olacağız’’ dedi.
Gebze AK Parti Gençlik kolları Başkanı Ayhan Yılmaz ve İl Başkanı Emre Kahraman konuşmaları sonrasında vatandaşa gül ve çocuklara balon dağıttı. Bir yandan da başkanlar vatandaşın derdini dinleyerek sorunlarına çözüm aradı. Kahraman ve Yılmaz’ın vatandaşa olan samimi yaklaşımı fotoğraf karelerine yansıdı. Program günün hatırası olarak çekilen fotoğrafla son buldu.
Haber: Ayşenur Oğuz 
Kaynak: Editör:
Etiketler: AK, Gençler, İnsan, Hakları, ve, Demokrasi, gününü, kutladı,
Yorumlar
Haber Yazılımı