Haber Detayı
29 Kasım 2019 - Cuma 16:39
 
AGD Gebze'den Güner'e davet ziyareti
Anadolu Gençlik Derneği Gebze Şubesi (AGD) Başkanı Mehmet Coşkun ve yönetim kurulu üyeleri, 31 Aralık’ta düzenleyecekleri Mekke’nin fethi programı ile davet turlarını sürdürüyor. Geçtiğimiz günlerde Gebze Kaymakamı Mustafa Güler’i ziyaret ederek programlarına davet eden AGD son olarak Gebze Belediye Başkan Yardımcısı Selamet Güner ile bir araya geldi.
SİYASET Haberi
AGD Gebze'den Güner'e davet ziyareti

AGD Gebze Şube Başkanı Mehmet Coşkun, gerçekleştirdikleri ziyaret hakkında Belediye Başkan Yardımcısı Selamet Güner’e kısa bir bilgi verdi. Ülkenin en büyük gençlik hareketi olduklarının altını çizen Coşkun, “Siyer-i Nebi yarışmasından, Kaşif programlarımıza kadar birçok eğitim çalışmalarımız devam ediyor. 31 Aralık’ta da Mekke’nin fethi programını düzenleyeceğiz. Bu doğrultuda şahsınızı programımızda görmekten büyük mutluluk duyacağız” dedi. Ayrıca görüşmede, AGD’nin Gebze Belediyesi ile nasıl koordineli ve kontak halinde olabileceğinin değerlendirmesi de yapıldı.

GÜNER, "GENÇLERİN YANINDAYIZ"
Belediye Başkan Yardımcısı Güner de, gerçekleşen ziyaretten son derece memnun kaldığını ifade ederek, gençlere yönelik çalışmalara her zaman destek olmaya çalışacaklarını ve bu ülkenin geleceğine bir taş koymak için çaba sarf edenlerin her zaman yanında olduklarını söyledi. Ziyaret sonunda AGD Gebze yönetimi, Gebze Belediye Başkan Yardımcısı Selamet Güner’e isminin yazılı olduğu bir pano hediye etti.

Kaynak: Editör:
Etiketler: AGD, Gebze'den, Güner'e, davet, ziyareti,
Yorumlar
Haber Yazılımı